Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Invazie in Siria!?
01-21-2016, 10:50 AM
RE: Invazie in Siria!?
(01-21-2016 10:42 AM)Gogu Wrote:  Deci, nu este invazie IN Siria, ci invazie DIN Siria 04

Corect, dar cum nu este topic pt "Invazia din Siria" am riscat o postare of topic,iertata sa fiu 09

"Să fii veșnic tânăr nu înseamnă să ai 20 de ani, înseamnă să fii optimist, să te simți bine, să ai un ideal în viață pentru care să lupți și pe care să îl cucerești."

Ana Aslan
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
01-21-2016, 10:55 AM
Desi ,daca stau sa ma gandesc bine parca tot inclin sa cred ca populatia "migreaza "din motive bine definite.Te citez pe tine Gogule " Dupa parerea mea, daca Rusia nu termina cu Ucraina destul de repede, sau daca Rusia va obtine acces la gurile Dunarii (preluarea sudului Ucrainei), urmatorul pas al NATO/SUA va fi invazia in Siria."
http://www.premonitii.ro/showthread.php?tid=29189

"Să fii veșnic tânăr nu înseamnă să ai 20 de ani, înseamnă să fii optimist, să te simți bine, să ai un ideal în viață pentru care să lupți și pe care să îl cucerești."

Ana Aslan
01-21-2016, 03:51 PM (This post was last modified: 01-21-2016 11:07 PM by anuk.)
[Image: potd-girl_3555058k_zpss8kfsxka.jpg]

Ar fi posibil ca aceasta femeie care se protejeaz pe ea si copilul ei cu o patura termica sa fie o invadatoare terorista,dar ala fel e bine poate fi o mama care vrea sa asigure copilului ei o farama de liniste riscand oprobiul lumii crestine.

Ana Aslan
01-21-2016, 10:44 PM
Pozele astea impresionante nu schimba lucrurile si nu justifica de ce 50-80 de milioane de musulmani trebuie sa invadeze Europa. Musulmanii bosniaci nu au plecat in bejenie cand sarbii bombardau Sarajevo si macelareau civilii la Srebrenica, sub privirile trupelor olandeze din fortele ONU.
Si ce pazesc musulmanii super-bogati care conduc organizatia numita Fratia Musulmana ? Sunt ocupati sa finanteze organizatiile teroriste, fireste.
Deci nu e cazul sa se tot caute scuze pentru invazia Europei.

Un popor care alege politicieni corupţi, impostori, hoţi şi trădători nu este victimă, ci complice.

George Orwell

P.S.: Un popor indobitocit este un popor usor de controlat. Un popor de indobitociti si cretinizati merita toate belelele. Cu varf si indesat.
Visit this user's website Find all posts by this user
01-21-2016, 11:18 PM
Evident ca nu se justifica teroarea,cum nu se justifica nici prozeletismul,sau actele teroriste dar cred cu tarie ca batranii, femeile si copii pleaca pt a -si gasi un colt unde sa traiasca in pace si armonie,si ca pe acestia e pacat sa-i hulim. Daca pe unii ii acuz, nu accept si nu le inteleg atrocitatile comise,de altii imi este mila.N-as vrea sa fiu in locul lor,o dezradacinata intr-o tara a carei limba nu o cunosc,fara acoperis si cu oameni care m-ar privi cu ura.

Ana Aslan
01-21-2016, 11:21 PM
Acei politicieni care fac ceea ce a facut madam Merkel ar fi putut face acelasi lucru si pentru musulmanii din Bosnia cand ii bombardau sarbii bosniaci. Deci oricum e o mare ipocrizie, si nu e o solutie sa umpli Europa cu 100 de milioane de musulmani. E ces mai proasta idee, un om normal nu ar face asa ceva.

Un popor care alege politicieni corupţi, impostori, hoţi şi trădători nu este victimă, ci complice.

George Orwell

P.S.: Un popor indobitocit este un popor usor de controlat. Un popor de indobitociti si cretinizati merita toate belelele. Cu varf si indesat.
Visit this user's website Find all posts by this user
01-22-2016, 07:15 PM (This post was last modified: 01-22-2016 07:16 PM by anuk.)
Nu-i normal sa-ti fie frica ca iesind pe strada poti fi agresat, dar cand vezi copii tremurand de frig si flamanzi ..nu poti ramane nepasator.

Ana Aslan
01-28-2016, 07:32 PM
Tot mai multi refugiati se introc in tarisoara lor nemultumiti de precaritatea traiului din Germania unde se asteptau sa curga lapte si miere si pe strada sa fie caini cu colaci in coada.

Iata ce declara o refugiata " "Soţului meu i-a plăcut ideea de a veni aici. I-a văzut pe alţii şi a vrut să-i imite", a declarat o femeie de etnie kurdă. "Am petrecut aproximativ trei luni aici. Nu am primit nimic. Mâncarea era proastă şi puţină. Ne ofereau o bucată de pâine cu brânză şi un castravete. Cum poate cineva supravieţui iernii reci cu asemenea mâncare? Copiii noştri plângeau de foame. Am cheltuit 11.000 de dolari şi ne-am întors acasă cu mâna goală".

Mai multe detalii : http://www.mediafax.ro/externe/tot-mai-m...a-15002659

Ana Aslan
04-27-2016, 09:08 PM (This post was last modified: 04-27-2016 09:11 PM by anuk.)
Agerpres relateaza ca " Parlamentul austriac a adoptat, miercuri, o lege ce restrânge dreptul de azil, astfel încât guvernul de la Viena va avea de acum înainte baza juridică pentru a lua noi măsuri care să limiteze primirea refugiaților"

Ana Aslan
Post Reply 

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | WWW.PREMONITII.RO | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication