Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
doresc daca se poate
08-05-2010, 09:18 AM
RE: doresc daca se poate
angel daca ai nevoie de bani eu nu prea am dar cand iau salarul te pot ajuta cu ceva nu mult dar daca se aduna poate intelegi ceva din ei.Eu stiu ce inseamna sa ai probleme si imi doresc sa ajut atat cat se poate pacat ca nu prea am posibilitati.da-mi un pm daca e ceva ce te-ar putea ajuta

"Stiu cine sunt si imi place asa cum sunt"Am incredere in mine orice s-ar intampla. Sufletul meu stie sa aleaga exact ceea ce am nevoie, sunt convinsa ca exista un rost divin in tot ceea ce se petrece si ca nimic nu este intamplator...
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
08-13-2010, 11:51 PM
(08-05-2010 09:18 AM)manuela Wrote:  angel daca ai nevoie de bani eu nu prea am dar cand iau salarul te pot ajuta cu ceva nu mult dar daca se aduna poate intelegi ceva din ei.Eu stiu ce inseamna sa ai probleme si imi doresc sa ajut atat cat se poate pacat ca nu prea am posibilitati.da-mi un pm daca e ceva ce te-ar putea ajuta

nu ma poate ajuta nimeni cu nimic... asi fi vrut doar ceva ca o premonitie pt mine personal pm...n-am nicio legatura cu niciun site, sunt o persoana foarte izolata,nu ma bag in seama, imi vad de treaba mea... doar ca cred in paranormal si cred ca numai la acest nivel pot cauta ajutor...
08-14-2010, 08:12 AM
sunt sigura ca ti-ar fi mai bine daca ai intra sa vorbesti cu . te-ar ajuta cred, sa stii ca ai niste prieteni, chiar daca nu-i stii cum arata. incearca.

Lipsa de toleranta naste monstri.
08-18-2010, 01:01 AM
(08-14-2010 08:12 AM)mod1 Wrote:  sunt sigura ca ti-ar fi mai bine daca ai intra sa vorbesti cu . te-ar ajuta cred, sa stii ca ai niste prieteni, chiar daca nu-i stii cum arata. incearca.

mda...
08-18-2010, 01:15 AM
Sa inteleg ca ai rezerve in a povesti ce te doare ?N-ar trebui,descaracandu-ti sufletul.......te vei simti mult mai bine.
08-19-2010, 03:38 AM
nu sunt genu' care sa ma dezbrac in public
08-19-2010, 08:46 AM
daca ti-ar fi mai bine pe privat, trimite PM cui crezi ca te poate ajuta sau te poate sfatui.

Lipsa de toleranta naste monstri.
08-19-2010, 11:06 AM
(08-19-2010 03:38 AM)sick_angel Wrote:  nu sunt genu' care sa ma dezbrac in public

Nici n-ar trebui sa faci asta,toti avem nevoie de intimitate.Sa nu dai voie nimanui sa intre cu bocancii in viata ta .Totusi.......se poate discuta (asa ca la psiholog) despre ce te framanta.
08-19-2010, 04:19 PM
mai ingeras dar spune odata ce ai nevoie ca nu pricepem nimic.ori ai nevoie de ajutor ori doar vrei sa ne incerci.intre a te dezbraca in public si a-ti spune o problema care te preocupa este o mare diferenta.foloseste ideia lui mod1 si da un pm oricarui forumist si vei vedea ca nu ai nimic de pierdut.de fapt chiar si chestia cu dezbracatul in public poate fi folosita pt ca aici nu te cunoaste nimeni.cel putin asta este avantajul la internet ca poti spune orice fara sa te stie nimeni.ia gandeste -te bine ,n-am dreptate.
08-20-2010, 12:58 AM
stati linistiti ca fata a dat pm la cine a crezut de cuviinta.

"Stiu cine sunt si imi place asa cum sunt"Am incredere in mine orice s-ar intampla. Sufletul meu stie sa aleaga exact ceea ce am nevoie, sunt convinsa ca exista un rost divin in tot ceea ce se petrece si ca nimic nu este intamplator...
Post Reply 

[-]
Quick Reply

Image Verification
Please enter the text within the image on the left in to the text box below. This process is used to prevent automated posts.

User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)

Contact Us | WWW.PREMONITII.RO | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication